Kontakt:

E-mail :           strocin@pobox.sk

Starosta obce Stročín :                 Tibor Sluťak

Zástupca starostu  :                       Zdenka Kačmárová

Poslanci OZ  :                                    Zdenka Kačmárová , Anna Nemcová

Milan Čonka, Jaroslav Kanaloš

František Haluška

Sekretariát  :                                     Mária Jesenská

Administratívny pracovník  :    Mgr. Zuzana Nemcová

Terénna sociálna práca  :           PhDr. Katarína Olšavová - TSP

Bc. Pavol Gajdoš - TP

Vážení občania, milí návštevníci , rodáci !

vitajte na webovej stránke obce Stročín.Teší ma, že naša obec je jednou z najstarších obcí v tomto regióne, historicky  sa  vyvíjala ako mestečko a súčasné dianie môžu sledovať aj naši rodáci a občania v zahraničí. Týmto spôsobom tak budú môcť udržiavať kontakt so svojim rodiskom, či rodiskom svojich mám a otcov.

Na našich stránkach chceme prezentovať aj kultúrno-spoločenský život v obci, plány do budúcnosti   a   je  j postupné    rozvíjanie  sa. Nájdete tu aktuálne informácie  obecného   úradu,   všeobecne  záväzné  nariadenia obce, fotogalériu a ďalšie rubriky. Uvítame Vaše názory a nápady na zlepšenie.

Veríme, že naša webová stránka Vás zaujme a budete ju radi navštevovať. Touto  cestou   taktiež pozývam všetkých rodákov žijúcich mimo obce, ale aj v zahraničí na návštevu Stročína.

Teším sa na našu spoluprácu.

Tibor Sluťak - starosta obce